Міська рада виділила додаткові кошти на вирішення першочергових заходів калинівських військових

Дата: 14.02.2022 12:22

Фото без описуЧотирнадцятого лютого відбулася робоча зустріч Калинівського міського голови Василя Поліщука, працівників апарату міської ради з начальником другого відділу Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іваном Наумцем.

Учасники зустрічі обговорили питання виділення додаткових коштів на вирішення першочергових заходів територіального центру.

-На території Хмільницького району завершується формування батальйону територіальної оборони, тому у нас виникли питання, які потребують фінансової допомоги, - зазначив начальник другого відділу Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Наумець. – Ми працюємо у повній взаємодії з органами місцевої влади, тримаємо ситуацію у Калинівській громаді під контролем.

Нагадаємо, що на 18 сесії Калинівської міської ради, яка відбулася 21 січня 2022 року, депутати міської ради спрямували 50 тисяч гривень на потреби другого відділу Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. І тепер додаткові кошти ще перерахують військовим за рішенням виконавчого комітету.