У навчальних закладах Калинівської громади відновлюють навчання

Дата: 11.02.2022 14:53

Фото без описуЗ 14 лютого учні 5 – 11 класів знову сядуть за шкільні парти.  За рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради в закладах загальної середньої та позашкільної освіти відновлюється очна форма навчання.

При цьому керівники  освітніх закладів мають забезпечити дотримання усіх протиепідемічних вимог. Також проводитиметься моніторинг динаміки поширення показників захворюваності у закладах загальної середньої освіти.