Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жительку Корделівки Зінаїду Федорівну Жовту

Дата: 11.02.2022 09:00

Фото без опису10 лютого святкувала свій поважний ювілей – 90-річчя від дня народження - жителька Корделівки Зінаїда Федорівна Жовта.

Свій ювілейний день народження Зінаїда Федорівна святкує при світлій пам’яті, гарному настрої та доброму здоров’ї. Як розповіла ювілярка, за своє життя вона жодного разу, окрім народження двох дітей, не була у лікарні і у такий поважний вік сама порається по господарству. Каже, що секрети довголіття у її генах, адже і батьки, і рідні по лінії батька та матері прожили понад дев'яносто років.

Хоча  життєвий шлях жінки ніколи не був легким. Народилася Зінаїда Федорівна у Грушківцях, тут пройшло її, обпалене війною, дитинство. У чотирнадцять років дівчина пішла працювати у колгосп. Не з літературних книжок, а з власного життя знає, що таке важка праця за трудодні.

Після одруження жінка переїхала жити у Корделівку. Разом із чоловіком побудували будинок, виховали доньку та сина.

Нині Зінаїда Федорівна тішиться своїми рідними – дітьми, онуками, правнуками й дякує Богу за прожиті роки.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючий обов'язки старости Корделівського старостинського округу  Сергій Ломачевський привітали ювілярку із 90-річчям та передали подарунок від міської ради й щирі слова привітань.