Привітання Калинівського міського голови зі Стрітенням Господнім

Дата: 15.02.2022 08:00

Фото без описуЩиро вітаю жителів Калинівської громади з великим християнським святом Стрітенням Господнім.

Для кожного християнина це свято символізує зустріч зі Словом Божим. Ми називаємо Стрітення Господнє також святом Божого Світла, яке несе людям правильні цінності, віру і любов.

Стрітення Господнє є провісником перемоги, бо символізує рух правильним шляхом у правильному напрямку. Тож нехай і сьогодні свято Стрітення Господнього нагадує нам про правильні основи, буде тим духовним орієнтиром. Нехай на нашу громаду та Україну прийде мир та зійде Божа Благодать.

З нами Бог і Україна! А наша віра допоможе здолати незгоди сьогодення і майбутнього та приведе нас до заможної та сильної України.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук