Депутати міської ради спрямували додаткові кошти на покращення благоустрою громади

Дата: 26.01.2022 11:57

Фото без описуДепутати Калинівської міської ради спрямували додаткових майже 800 тисяч гривень на потреби житлово-комунального господарства.

З цієї суми 100 тисяч гривень передбачили на потреби комунального підприємства «Калинівкаводоканал» (на погашення заборгованості по сплаті за електроенергію), решту, 692 758 гривень, передбачили на потреби КП «Благоустрій міста Калинівка» (569 456 грн.) та КП «Господар» (123 330 грн.).

За кошти міського бюджету придбають мотокоси з обладнанням, запчастини для техніки. Також виділяються кошти на ремонт вуличне освітлення та оплату за використання електроенергії для освітлення вулиць, виконання заходів з упорядкування території громади.

На 18 позачерговій сесії міської ради ще 49 800 гривень депутати міської ради виділили на виготовлення проєктно-кошторисної документації за об’єктом «Реконструкція ділянки водогону від насосної станції першого підйому до насосної станції другого підйому», де найчастіше виникають аварійні ситуації на водогоні. Реконструкція цієї ділянки водогону буде завершальним етапом у заміні водогону від станції першого підйому, що знаходиться біля Гущинець і до Калинівки.