У Корделівці продовжують розчищати вулиці від аварійних дерев та заготовляти дрова для опалення закладів освіти

Дата: 11.01.2022 12:06

Фото без описуУ Корделівці тривають роботи з розчищення вулиць села від аварійних дерев та сухостою. Днями працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» вирізали аварійні та сухі дерева на території колишнього цукрового заводу.

-Ми звернулися до виконкому міської ради з проханням дозволити нам вирізати дерева, які є загрозою для мешканців громади. Адже ці дерева вже аварійні та можуть зламатися у негоду й завдати комусь лиха, - розповідає виконуючий обов’язки старости Корделівського старостинського округу Сергій Ломачевський. – Нам надали дозвіл на порізку дерев й дали на підмогу працівників комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка». Також допоміг із транспортом для перевезення дров директор дослідного господарства «Корделівське» Олександр Браніцький. Дерева порізали, тепер залишилося зачистити територію від деревини.

За словами Сергія Ломачевського, дрова, які заготовили під час порізки дерев, передадуть для опалення місцевих дитячого садка та школи.