Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жительку Корделівки

Дата: 04.01.2022 15:44

Фото без опису4 січня поважний 90 річний ювілей святкує жителька Корделівки Марія Францівна Маркитанюк.

Марія Францівна народилася в багатодітній родині. Сім’я не мала великих статків, а коли на війні загинув батько, і зовсім стало сутужно. Найстарша донька, Марія, змушена була у тринадцять років залишити школу та йти працювати. Спочатку працювала охоронницею на цукровому заводі, охороняла  садок. А згодом перейшла працювати у цех.

Весь вік жінка пропрацювала на Корделівському цукровому заводі. Після важкої зміни поверталася додому, де разом із чоловіком власними силами зводили стіни свого будинку.

Нелегким було життя ювілярки, але вона не втрачала оптимізму, віри у краще життя. Завжди усміхнена та життєрадісна жінка рада рідним та гостям, які завітали до неї на свято.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючий обов'язки старости Корделівського старостинського округу Сергій Ломачевський привітали ювілярку та передали подарунок від міської ради.