Калинівська громада отримала нового реанімобіля «Сітроен Джемпер»

Дата: 28.12.2021 15:18

28 грудня голова обласної ради Вячеслав Соколовий вручив ключі та паспорти від 12 спеціалізованих автомобілів «Сітроен Джемпер» лікарям центрів екстреної медичної допомоги 8 територіальних громад Вінниччини. Один із реанімобілів, на звернення Калинівського міського голови Василя Поліщука, отримають жителі Калинівської громади.

П'ять реанімобілів отримала Вінницька станція екстреної медичної допомоги, по одному – станції в Бершадській, Шаргородській, Немирівській, Липовецькій, Могилів-Подільській, Тульчинській і Калинівській громадах.

Автомобілі «Сітроен Джемпер» придатні для роботи як у міських, так і в сільських населених пунктах, для надання медичної допомоги хворим та їх транспортування в лікувальні заклади. У кожній машині – повний комплект реанімаційного обладнання, включаючи апарати ШВЛ. Ціна одного автомобіля – 2 млн 600 тис. грн