Завершується ремонт підіймально-транспортувального обладнання на сміттєсортувальному комплексі у Калинівці

Дата: 24.12.2021 10:30

Фото без описуВпродовж тижня на сміттєсортувальному комплексі у Калинівці проводяться роботи з ремонту підіймально-транспортувального обладнання.

-Ми змушені були призупинити роботу комплексу через те, що вийшла з ладу стрічка на транспортері сортувальної лінії, - розповідає завідувач сміттєсортувального комплексу Максим Магла. – Цій лінії лише три роки, але вона повністю зносилася. І головна причина цього – це те, що мешканці громади викидають у контейнери для сміття будівельні матеріали. Пісок, щебінь, скло, каміння та інші габаритні відходи пошкодили лінію, не витримала транспортна стрічка. Ми щоразу власними силами латали, ремонтували по можливості лінію, але цього разу виявилися безсилими.

Майже двісті тисяч гривень виділила Калинівська міська рада на ремонт обладнання сміттєсортувального комплексу та закупівлю 25 метрів нової стрічки. Тендер на закупівлю робіт виграло ТОВ «Торгово-ремонтне підприємство «Таргет» працівники якого замінили пошкоджену стрічку на нову та завершують ремонтні роботи.