Учні Калинівської громади привітали з новорічними святами підопічних стаціонарного відділення «Затишок»
Новорічні свята завжди багаті на приємні сюрпризи та подарунки. А ще, у ці дні ми часто згадуємо про людей, які потребують нашої допомоги та підтримки. Не забувають жителі Калинівської громади про підопічних стаціонарного відділення «Затишок», яким доля не дала можливості відзначати новорічні свята за родинним столом.
Учні ліцеїв №1 та №2 м.Калинівки вирішили підтримати дідусів та бабусь. Школярі ліцею №1 зібрали для них смаколики та передали у «Затишок». А учні 11-Б, 7-А і 8-А класів ліцею №2 не лише пригостили підопічних «Затишку» солодощами та домашнім варенням, а й підготували для них концертну програму.
Бабусі та дідусі не скупилися на оплески для юних артистів та слова подяки.