Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жительку Дружелюбівки

Дата: 21.12.2021 15:38

Фото без опису20 грудня поважний ювілей - 90-річчя від дня народження – святкувала жителька Дружелюбівки Марія Іванівна Вовчук.

На долю ювілярки випало чимало випробовувань – голодне дитинство, важкі роки війни та післявоєнної відбудови, нелегка праця в ланці місцевого колгоспу. Пережити усі випробовування їй допомагала пісня.  І нині, коли подільська зозуля накувала ювілярці вже дев’яносто, вона не перестає співати. Каже, що пісня додає їй сили та натхнення.

За своє довге життя жінка виховала трьох дітей, має п’ятеро онуків, правнуків. Усі вони привітали свою берегиню роду з ювілеєм та побажали довгих років життя. Приймала ювілярка привітання і від міської ради.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуюча обов'язки старости Дружелюбівського старостинського округу Ольга Яремчук привітали ювілярку та передали подарунок від міської ради.