У Калинівській громаді привітали діток із новорічними святами

Дата: 20.12.2021 13:51

Святий Миколай привітав із прийдешніми новорічними святами дітей з інвалідністю, позбавлених батьківської опіки, сиріт та дітей, з родин, які потрапили у складні життєві обставини, Калинівської міської територіальної громади.

У Центрі культури та дозвілля діток зустрічали солодкими подарунками та повітряними кульками. А потім хлопчиків та дівчаток запросили на святковий концерт, який підготували працівники культури, та веселі розваги.

-Міська рада виділила кошти для придбання солодощів для дітей з інвалідністю, позбавлених батьківської опіки, сиріт та дітей, з родин, які потрапили у складні життєві обставини. Сьогодні ми запросили на свято сто двадцять діток віком до дванадцяти років. На жаль, не всі вони змогли приїхати на свято, але свої подарунки вони обов’язково отримають, - каже одна з організаторок свята – керівниця Територіального центру Наталя Бачинська.

Святковий настрій дітворі додали юні артисти, які виступили під час концерту, та Євгенія Марчук, яка зробила для дітей свій новорічний подарунок –  шоу мильних бульбашок. А ресторан «Водограй» пригостив хлопчиків та дівчаток смачними обідами і солодощами.