У Калинівському технологічному коледжі відкрили новий комп’ютерний клас

Дата: 16.12.2021 16:32

Фото без описуНа виконання Програми розвитку інформаційної освіти, розширення єдиного інформаційно-комунікаційного простору та підтримки талановитої молоді Калинівського технологічного фахового коледжу 2021 – 2025 роки, Калинівська міська рада виділила 200 тисяч гривень на облаштування комп’ютерного кабінету сучасним навчальним комплексом.

-Ми власними силами зробили ремонт кімнати, в якій розмістили комп'ютерний клас, а кошти на придбання сімнадцяти потужних комп'ютерів, мережевого обладнання, принтера, який підтримує Wi-Fi технології надала нам міська рада, - розповідає заступниця директора коледжу Ольга Печевиста.

Новий комп’ютерний клас дозволить значно покращити якість освітнього процесу, а здобувачам освіти опанувати нові цифрові технології для широкого їх використання в навчальній і професійній діяльності, а також значно підвищить медіаграмотність викладачів навчального закладу в умовах очного та дистанційного навчання.

Як зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук, міська рада неодноразова надавала допомогу коледжу. У свій час зробили капітальний ремонт актової зали та придбали нові меблі. І в майбутньому міська рада також підтримуватиме талановиту та обдаровану молодь.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису