Десять тонн борошна надала Калинівська міська рада для одиноких людей, багатодітних родин та сім'ям загиблих і померлих учасників АТО

Дата: 16.12.2021 09:08

На великі свята кожна господиня накриває святкового стола та дбає, щоб на ньому була смачна випічка. Полегшити цю справу родинам вирішили у Калинівській міській раді та в передсвяткові дні виділили для їх потреб борошно.

На прохання міського голови Василя Поліщука відгукнулися аграрії, які благодійно надали для потреб громади десять тонн борошна.

По десять кілограмів борошна до новорічних свят отримають одинокі жителі Калинівської громади, багатодітні сім'ї в яких виховують п'ять і більше дітей, сім'ї загиблих або померлих учасників АТО. Калинівська міська рада висловлює слова подяки керівництву ТОВ ХК "Вінницька промислова група" за надане борошно.