Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жительку Корделівки

Дата: 15.12.2021 17:01

15 грудня ювілейний день народження – поважне 90-річчя – святкує жителька Корделівки Ганна Терентіївна Кондратюк.

Ганна Терентіївна народилася в голодні роки, сім’я бідувала, голодувала. Від голодної смерті жінку врятувала мама, яка годувала доньку грудьми більше двох років.

Потім була юність, молодість. Тридцять років жінка пропрацювала швачкою в Гайсині, а на старості переїхала жити у Корделівку під опіку до племінника.

Старша сестра ювілярки прожила дев'яносто шість років. А своїм секретом довголіття Ганна Терентіївна вважає вміння сприймати усі події у житті на позитиві та не нервувати по дрібницях.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючий обов'язки старости Корделівського старостинського округу Сергій Ломачевський привітали ювілярку та передали подарунок від міської ради.