Стали відомими імена переможців онлайн-конкурсу читців гумору, який проходив у Калинівській громаді

Дата: 13.12.2021 11:35
Кількість переглядів: 1947

Фото без описуВідбувся онлайн-конкурс читців та виконавців гумору, присвячений 188 річниці з дня народження Степана Руданського. Цьогоріч заявки на участь у конкурсі та записи виступів подали тридцять п’ять учасників.

-У конкурсі мали можливість взяти участь усі охочі, без вікових обмежень, хто підготував виступ і зробив його відеозапис. Найстаршій нашій учасниці Євгенії Кравчук – сімдесят дев'ять років, - розповідає директорка Центру культури і дозвілля Калинівської міської ради Марія Шелешко. – А цьогорічним відкриттям стали юні учасники Катерина Лисюк та Олексій Козуб.

Ще одне відкриття – авторський гумор. Надія Сотник, яка мешкає у Сальнику, представила на конкурс свою гумореску «Про окуня», а її односелець Григорій Квасниця – гумореску про коронавірус «Порозумілися».

За рішенням журі перше місце в онлайн-конкурсі читців та виконавців гумору імені Степана Руданського вибороли Антоніна Кравчук (с.Глинськ), Марія Козак (с.Радівка), Олексій Козуб (с.Люлинці) та Катерина Лисюк (ліцей №3 м.Калинівка). Переможці територіального конкурсу візьмуть участь в обласному онлайн-конкурсі читців гумору.

Фото без описуАнтоніна Кравчук

Марія Козак