Представники міської ради привітали із 90 річним ювілеєм жительку Калинівки

Дата: 10.12.2021 14:31

Фото без опису10 грудня жительці Калинівки Марії Юліянівні Клімашевській виповнюється дев’яносто років. За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська привітала ювілярку та передала подарунок від міської ради.

За святковим столом у ювілейний день народження збереться велика родина Марії Юліянівни. Адже жінка має двох доньок, п’ятеро онуків і п’ятеро правнуків. І обов’язково лунатиме у святковий день гарна українська пісня. Любов до пісні ювілярка пронесла через все життя та передала своїм рідним.

А були часи, коли дзвінкий голос Марії Юліянівни лунав над просторими полями Крижопільщини, де тривалий час працювала ланковою, а згодом – дояркою.

Двадцять останніх років Марія Юліянівна живе у Калинівці, куди переїхала до доньки. Довгожителів у родині ювілярки не було, а от свекруха Марії Юліянівни прожила 104 роки, тому жінка жартує, що від неї у спадок отримала своє довголіття.