Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 3 грудня

Дата: 03.12.2021 15:43

Фото без опису3 грудня у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 99 хворих, у 92 з них підтвердили, у 5 підозра  та у 2 не підтвердили  COVID-19.

65  госпіталізованих потребують кисневої підтримки. 8 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

За минулу добу госпіталізували 11 хворих. 2 грудня  зареєстрували 1  летальний випадок.

На амбулаторному лікуванні перебуває 377 жителів громади.

1 грудня медпрацівники Центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 71 мазок для дослідження, з них 28 позитивних, 2 грудня набрали 45 мазків, результатів немає.

У Калинівській громаді вакцинували 28 133 осіб. 3 грудня на пунктах щеплення вакцинували 230 осіб.