Відбулась 16 позачергова сесія Калинівської міської ради

Дата: 03.12.2021 15:33

2 грудня відбулося засідання 16 позачергової сесії Калинівської міської ради 8 скликання. Одним із питань, розглянутих депутатами, було Про внесення змін до бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік.

У ході засідання депутати виділили 1мільйон 730 тисяч гривень на освітні потреби, в тому числі на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів освіти - 908 500 грн., на оплату електроенергії комунальному підприємству «Центральна районна лікарня» Калинівської міської ради - 400 000 грн, на виплату матеріальних допомог громадянам, які проживають на території Калинівської територіальної громади - 200 000 грн, на благоустрій громади – понад два мільйони гривень, на потреби КП «Калинівкаводоканал» - 400 000 грн.

Загалом депутати розглянули 34 питання, в тому числі 13 земельних.Рішення позачергової 16 сесії Калинівської міської ради 8 скликання буде оприлюднене у встановлені строки на офіційному сайті Калинівської міської ради.