У Калинівці вшанували волонтерів, які допомагають військовим та жителям громади, які потрапили у скрутне становище

Дата: 03.12.2021 13:53

Фото без опису5 грудня в Україні відзначатимуть Всесвітній день волонтерів. З цієї нагоди у Калинівці вшанували волонтерів, які впродовж багатьох років допомагають українським військовим на Сході України та іншим жителям громади, які потрапили у скрутне становище.

З урахуванням карантинних вимог урочистості відбулися просто неба, біля Стіни пам’яті, з обмеженою кількістю учасників.

Перед початком нагородження присутні вшанували пам'ять загиблих земляків та поклали квіти до підніжжя Стіни пам’яті.

-Знаючи потреби, які виникли на фронті у чотирнадцятому році, ми згуртувалися від наймолодших школярів й до пенсіонерів, які працювали на швейній фабриці. Ми збирали поношені речі, шили валянки, передавали спорядження, яке закуповували у Польщі - бронежилети, шоломи і все, що було необхідно. Наша «Калина» шила одяг, наші заводи робили захисні щити на військову бронетехніку, - звернувся до присутніх перший заступник Калинівського міського голови Микола Господарець. – Ми сьогодні зібралися тут, щоб подякувати волонтерам, які є тут, багато хто ще не прийшов сюди, не потрапили в список нагороджених, який може бути нескінченним.

З нагоди Всесвітнього дня волонтерів грамотами Калинівської міської ради нагороджено Дмитра Васільчікова, Олександра Відерського, Олександру Гуменчук, Павла Козловського, Володимира Морозова, Інну Мурзіну, Анатолія Сопіна, Юрія Фурсенка, Марину Яцину, а також керівників та колективи ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод», ТОВ «Екосфера», загальноосвітньої школи №26 м.Вінниці та ТОВ «Агромаш-Калина».