Представники міської ради привітали із ювілеєм двох жительок Калинівки

Дата: 01.12.2021 16:28

Фото без описуВ останні дні листопада ювілейні дні народження відсвяткували жительки Калинівки Єлизавета Юхимівна Гаврилюк та Надія Кіндратівна Марківська. За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська привітала ювілярок із днем народження.

Єлизаветі Юхимівні Гаврилюк виповнилося 95 років. Ювілярка добре пам’ятає важкі роки голоду, війни, до дрібниць в пам’яті закарбувалися всі випробовування, які випали на її долю. На щастя, уся родина Єлизавети Юхимівни вижила у роки голодомору і нині у свої 95 років жінка радіє життю разом із своїми сестрами, яким виповнилося 98, 84 та 82 роки.

Єлизавета Юхимівна за освітою вчителька географії, біології та хімії. Свою педагогічну діяльність починала у Кураві, нині Дружелюбівці, потім перейшла працювати у Калинівку.

Має ювілярка двох дітей, трьох онуків та п’ятьох правнуків, з якими ділиться своїми спогадами та життєвим досвідом.

Фото без описуФото без опису

А Ніні Кіндратівні Марківській виповнилося дев’яносто років. Але, здається, що вік записаний лише у її паспорті, а в житті жінка значно молодша – любить прогулюватися на вулиці й щодня долає нелегку відстань на п’ятий поверх, готує смачні страви для всієї родини і навіть вишиває бісером.

Все життя Ніна Кіндратівна пропрацювала вихователькою в дитячому садочку на залізниці. Не одне покоління маленьких калинівчан робили свої перші дитячі кроки під її опікою.

Багата ювілярка і на власних дітей та онуків. Має двох доньок, четверо онуків, шестеро правнуків і одного праправнука.