Привітання Калинівського міського голови із Різдвом Христовим

Дата: 07.01.2022 08:00

Фото без описуШановні жителі громади, дорогі земляки.

Тепло і сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Різдвом Христовим!

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий рік.

У різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім. Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого.

Хай Різдво Христове наповнить ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та добробуту. Нехай щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук