Голосуй та обирай свій проєкт!

Дата: 26.11.2021 11:21

Голосуй та обирай свій проєкт

Із 25 листопада по 03 грудня цього року в Калинівській міській територіальній громаді відбудеться голосування за проєкти, які  подаватимуться на конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2022 році. Відбіркова комісія міської ради, на своєму засіданні, що відбулось 24.11.2021 року, допустила до голосування 3 проєкти, це:

- «Черепашинецький парк відпочинку»;

- «Спортивний майданчик – територія здоров’я!» (Опорний заклад загальної середньої освіти - ліцей с. Корделівка);

-«Облаштування 3D кінотеатру в структурному підрозділі КЗ «Центр культури і дозвілля» Калинівської міської ради Павлівському сільському будинку культури».

Рішенням відбіркової комісії визначено пункт голосування –  адміністративне приміщення Калинівської міської ради (1 поверх будівлі по вул. В.Нестерчука, 19, час для голосування із 9.00 год. до 16.00 год., щоденно) та шляхом електронного голосування у Google-формах за посиланням: https://forms.gle/u1yXL2dqBhdFWN4e9 .

У голосуванні можуть брати участь жителі громади віком від 18 років. Одна людина може проголосувати один раз за один проєкт шляхом заповнення бюлетеня встановленого зразка.

Закликаємо мешканців громади проявити активність і визначити, який із вищезазначених проєктів є пріоритетним.

Разом зробимо нашу громаду кращою!