Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради оголошує онлайн-конкурс читців гумору

Дата: 25.11.2021 14:20

Фото без описуЦентр культури та дозвілля Калинівської міської ради оголошує територіальний онлайн-конкурс читців та виконавців гумору, присвячений 188 річниці з дня народження Степана Руданського.

До участі у конкурсі запрошуються усі охочі, без вікових обмежень, які надішлють запис свого виступу на електронну адресу kalynovka.rbk@ukr.net.

Конкурсні роботи учасників приймаються з 25 листопада по 8 грудня.

Учасники можуть підготувати конкурсну програму за двома варіантами:
1 варіант:

• твір Степана Руданського
  • твір сучасного українського письменника-гумориста або авторський гумористичний твір.

2 варіант:

• Літературно-музична композиція за творами Степана Руданського або сучасних українських авторів, присвячена Степану Руданському.

Тривалість програми до 5 хвилин.
Переможці територіального конкурсу візьмуть участь в обласному онлайн-конкурсі читців гумору.