Учні та викладачі ліцею №1 Калинівської міської ради долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»

Дата: 25.11.2021 12:45

Фото без описуТема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Ця тема має на меті активізувати зусилля громадянського суспільства в боротьбі з сексуальним насильством щодо жінок. Тому з самого ранку, 25 листопада, учні та вчителі ліцею №1 Калинівської міської ради прикрасили свій навчальний заклад помаранчевими прапорами й в такий спосіб долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля».

-Наш навчальний заклад не вперше бере участь в акції «16 днів проти насилля», - розповідає заступниця директора з виховної роботи Людмила Гунько. – Але цьогоріч акція була наймасштабнішою. Окрім того, що ми прикрасили навчальний заклад помаранчевими прапорами, деякі школярі одягнули елементи одягу помаранчевого кольору, інші – пов’язали на руки помаранчеві стрічки. Взявши у руки помаранчеві кульки та прапори, учні 8 – 4 класів створили ланцюг єднання, продемонструвавши таким чином, що ми виступаємо проти насилля. Що учнівська молодь хоче, щоб світ був без насильства і в ньому панували мир, злагода, любов та розуміння.