Продовжується благоустрій території інфекційного відділення Калинівської лікарні

Дата: 23.11.2021 11:09

Фото без описуУ Калинівській центральній районній лікарні тривають роботи з благоустрою території інфекційного відділення.

Після того, як будівельні бригади виклали плитку біля приміщення та постелили асфальт, майстри розпочали утеплювати приміщення. Також біля інфекційного відділення встановили нові лавки та ліхтарі.

Роботи з реалізації проєктів конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади» продовжуються.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису