У Лемешівці демонтують пам’ятник загиблим в роки Другої світової війни

Дата: 04.11.2021 12:02

Депутати Калинівської міської ради надали дозвіл на демонтаж і відновлення пам’ятника воїнам Другої світової війни у Лемешівці.

-Пам’ятник перебуває в аварійному стані, - розповідає виконуюча обов’язки старости Лемешівського старостинського округу Надія Христич. – Ми вже безсилі щось з ним зробити. Пам’ятник величезний, десь до двох тонн, і від цієї ваги розсипається фундамент, на якому він стоїть,  та і сам пам’ятник також вже не можна реставрувати. Тому ми прийняли рішення демонтувати його та встановити новий.

Приватний підприємець Вадим Лісовий, який орендує землю у Лемешівці, погодився допомогти мешканцям громади та виготовити нового пам’ятника.

За словами Надії Христич, при плануванні нового пам’ятника хочуть вшанувати не лише героїв Другої світової війни, а й героїв війни на Сході, яка триває нині. У роки Другої світової війни загинуло 110 жителів громади, в російсько-українській війні загинув уродженець Малих Кутищ Віктор Ліпський.