У Калинівській лікарні реалізовують конкурсні проєкти Вінницької обласної ради «Комфортні громади»

Дата: 03.11.2021 14:08

Фото без описуБіля будівлі відремонтованого приміщення інфекційного відділення Калинівської центральної районної лікарні кипить робота. Тут реалізовують проєкт «Благоустрій території інфекційного відділення комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня», який став переможцем конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади».

У рамках реалізації проєкту працівники будівельних служб упорядковують територію біля інфекційного відділення – викладають тротуарну плитку та асфальтують подвір’я.

-Ми реалізовуємо тут відразу два проєкти, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.- Це «Благоустрій території інфекційного відділення комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня» та «Утеплення фасаду будівлі інфекційного відділення Калинівської центральної районної лікарні» Калинівської міської ради».

Нагадаємо, що навесні минулого року у лікарні зробили капітальний ремонт інфекційного відділення. Епідемія коронавірусу пришвидшила ремонтні роботи у цьому відділенні. Попри швидкий темп праці, всі роботи виконали згідно з нормами та стандартами. Відділення розраховане на 15 ліжок, має 4 бокси з окремими входами, 9 палат по 2 хворих на кожну. Кожна палата має окремий санвузрл з душовою кабіною.