14 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 3 листопада

Дата: 01.11.2021 13:13

Фото без описуЗгідно з розпорядженням Калинівського міського голови 14 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться  03 листопада 2021 року о 10:00 в залі засідань міської ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Калинівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

2. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження тарифів на лабораторні дослідження, що надаються Комунальним підприємством «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської міської ради.

4. Про відкриття інклюзивної групи та введення посади асистента вихователя в ЗДО №7.

5. Про затвердження Статуту КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг» Калинівської міської ради в новій редакції.

6. Про затвердження Статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Калинівської міської ради в новій редакції.

7. Про надання дозволу Калинівському сільському споживчому товариству на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та надання земельної ділянки в оренду Корделівському РРК.

9. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

10. Про припинення дії договору оренди землі від 11.05.2010 року №119/10.

11. Про поновлення терміну дії договору оренди землі №1 від 13.02.2012 року.

12. Про надання земельної ділянки в оренду Мазур Ю.С.

13. Про передачу на баланс КП «Благоустрій міста Калинівка» транспортного засобу.

14. Про включення об’єктів оренди до Переліку першого типу (ЦРЛ та КМЦПМСД).

15. Про надання згоди на отримання кисневих концентраторів у комунальну власність.

16. Про перейменування вулиці Терешкової у селі Нова Гребля.

17. Земельні питання.

18. Про звернення фракції ПП «Європейська солідарність» у міській раді.

19. Різне.