Із вісімдесяти госпіталізованих до Калинівської ЦРЛ хворих на коронавірус лише троє вакцинованих

Дата: 29.10.2021 12:47

Фото без описуЗа інформацією головного лікаря Калинівської центральної районної лікарні Владислава Головащенка, на ранок 29 жовтня у Калинівській ЦРЛ перебуває на лікуванні 80 хворих на коронавірус, дві треті із них – жителі Калинівської громади. Семеро хворих перебувають у важкому стані й госпіталізовані до реанімаційного відділення.

-Із усіх хворих п'ятдесят потребують кисневої підтримки. У попередні хвилі такої кисневої залежності не було. Стан усіх хворих важкий, - каже Владислав Головащенко. – До речі, із вісімдесяти хворих, які зараз перебувають у лікарні, лише троє вакцинованих. Один – двома дозами, а двоє – однією. Їх стан середньої важкості.

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями Вінницької  області зереєстровано 588 підтверджених випадків захворювання, серед них 68 на Калинівщині.