Працівники Черепашинецького старостинського округу розчистили паркову зону від старих дерев та заготовили дрова на зиму
У Черепашинецькому старостинському окрузі готуються до приходу зими. Спільними зусиллями працівники старостинського округу, бібліотеки та котельні заготовили дрова для потреб котельні.
-У нас адмінприміщення старостинського округу, бібліотека та будинок культури знаходиться в одному приміщенні, тому і роботу не ділимо, а працюємо разом, - каже виконуюча обов’язки старости Черепашинецького старостинського округу Наталя Черниш. – Ми розчистили від старих аварійних дерев територію біля спортивного майданчика. Наш парк став затишнішим та привабливішим, і ми дров на зиму заготовили.
А для того, щоб село залишалося зеленим та затишним у Черепашинцях відразу ж взялися висаджувати замість старих дерев нові. І тепер територіальна громади стане ще привабливішою.