Кожен клас загальноосвітньої школи у Сальнику відтепер має своє дерево

Дата: 28.10.2021 09:53

Фото без описуНезвичайну акцію провели учні та вчителі загальноосвітньої школи с.Сальника — усі разом вони висадили молодий садок. І це не просто садок, а особливий, бо кожне дерево у ньому закріплене за певним класом. Відтепер кожен клас матиме кілька своїх дерев, які висаджував та доглядатиме за ними.

-Ми висадили у шкільному садку саджанці яблунь, черешні, горіха, — розповідає ініціаторка акції виконуюча обов’язки старости Сальницького старостинського округу Катерина Шишман. — Фонд «МХП-громаді», за  сприяння директора філії ПрАТ Зернопродукт МХП БО ОлександраДудніка, у рамках реалізації Всеукраїнської екологічної акції з озеленення сільських територій «Зелена планета з МХП» надав нам саджанці дерев, які ми вирішили висадити у шкільному садку та на території громади. А для того, щоб зацікавити школярів, ми розділити дерева між класами. Кожне дерево підписали, на бирці вказали клас, який висаджував дерева, та рік.

Кожен клас взяв участь у висадці дерев. Відтепер учні доглядатимуть за саджанцями, а з роками збиратимуть ягоди, фрукти та горіхи, якими смакуватимуть у шкільній їдальні.