Привітання Калинівського міського голови із Днем Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2021 09:00

Фото без описуШановні земляки, щиро вітаю вас із  Днем Гідності та Свободи!

Це день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

«Євромайдан» об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейській спільноті, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України. Стрімкий та драматичний розвиток подій: побиття протестувальників та силовий розгін переросли у масові протести по всій Україні з першою кров’ю Героїв Небесної Сотні. Проте людей, об’єднаних єдиною метою — жити своїм, українським демократичним розвитком — не здолали ані холод, ані силове протистояння, ані агресія та зброя.

Загублені життя Небесної Сотні дали відлік нової ери в країні — прокинувся дух нації, свободи та прагнення радикальних змін! Відродження української нації та держави стали ознакою того, що події на Майдані об’єднали нас, змінили та дали необхідний поштовх.

Згадаємо добрим словом тих, хто віддав життя за незалежність України: хто боровся за свободу вибору на Майдані, хто відстоював незалежність країни зі зброєю в руках в зоні ООС. Щиро дякую кожному з вас, дорогі земляки, за патріотизм та любов до країни.

Щодня, кожен з нас працює та робить усе можливе, аби світ побачив нову Україну, яка буде гідною частиною обличчя європейської демократії.

Щиро вітаю всіх із Днем Гідності та Свободи! Від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і наші нащадки!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук