Вінницька обласна рада оголосила конкурс «Комфортні громади». Що про це варто знати калинівчанам

Дата: 22.10.2021 10:19

Фото без описуВінницька обласна рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.

Конкурс проходитиме в 2 етапи.

Перший етап на рівні територіальної громади. Проєкти, надані жителями громади, проходять відбіркову комісію міської ради. Збір проектів до 15 листопада 2021 року.

Проекти – переможці І етапу проходять на обласний рівень (ІІ етап), де їх оцінюють фахівці – експерти та Експертна рада, яка і визначає переможця конкурсу.

Фінансування з фонду конкурсу (обласного бюджету) складає 500 тис.грн., при співфінансуванні не менше 50% загального бюджету проекту.

Учасникам Конкурсу-2021-2022 пропонується розробити проєкти за такими напрямами:

• «Безпечна та доступна громада» – впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади;
  • «Здоров`я жителів громади» – здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров`я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області;
  • «Сучасна громада» – розвиток культурної, спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку тощо;
  • «Спроможна громада» – економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.