У Калинівській громаді завершили чергове будівництво асфальтованої дороги

Дата: 08.10.2021 15:02

Завершено будівництво нової асфальтованої дороги у Писарівці по вулиці Квітневій.

Весь процес прокладання нового дорожнього покриття по вулиці контролювали маленькі жителі, адже саме вони найбільше чекали того дня, коли зможуть проїхатись вулицею на своєму велосипеді, роликах чи самокаті.

- Будівництво дороги, як і будь-які покращення, писарівчани сприймають з великою радістю та безмежною вдячністю - каже виконуючий обов’язки старости Писарівського  старостинського округу Іван Балко. – Особливо радісно жителям Квітневої, адже замість ґрунтової дороги тепер матимуть рівну асфальтовану.  Тому від імені всієї громади висловлюю щиру подяку усім, хто сприяв цій події та долучився до робіт.

Попри всі заходи, спрямовані керівництвом громади на покращення благоустрою та приведення територій у належний санітарний та естетичний стан, скарги та пропозиції громадян продовжують надходити. Здебільшого вони стосуються ремонту доріг та дорожнього покриття на прибудинкових територіях.

Як зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук, роботи з покращення інфраструктури поступово завершаться на території усієї громади.

Прохання до жителів громади з порозумінням поставитись до швидкості вирішення поставлених завдань, адже воно залежить не лише від бажання,  а й існуючих фінансових можливостей.