Що потрібно знати калинівчанам про порядок призначення житлових субсидій

Дата: 28.09.2021 19:09

ВАЖЛИВО!

Нагадуємо, що для отримання субсидії домогосподарствам, яким житлова субсидія в опалювальний період 2020-2021 років:

• була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);

• була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

• надавалася у грошовій безготівковій формі,

необхідно подати новий пакет документів.

Громадянин надає:

– заяву про призначення та надання житлової субсидії ,

– декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії .

За потреби можуть бути також додані:

– договір найму (оренди) житла (за наявності),

– довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ)

- інші документи, які необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби), наприклад, документами, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації. Такими документами можуть бути:

довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, у тому числі легалізовані в Україні документи про набуття страхового стажу в іншій країні;

довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні;

акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради;

договори оренди житла в іншому місці тощо.

Звертаємо увагу, на опалювальний період субсидія домогосподарствам, буде розрахована автоматично з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Важливо, що для громадян, які подадуть документи для призначення субсидії до кінця вересня, субсидія призначається з травня.