Завершили будівництво нової асфальтованої дороги по вулиці Шкільній у Корделівці

Дата: 28.09.2021 10:16

Один кілометр сто тридцять чотири метри нової дороги побудували у Корделіві повулиці Шкільній.

-На цій вулиці проживає близько 200 людей, яким щодня потрібно долати шлях до роботи та, що найголовніше - дітям до школи. Саме тому нове асфальтне покриття для тамтешніх жителів неабияка радість, - каже виконуючий обов’язки старости Корделівського старостинського округу Сергій Ломачевський. - До цього тут була грунтова дорога, яку час від часу підсипали та грейдерували.

Випробувати нове покриття вже намагались не лише діти на велосипедах та самокатах, а й водії вантажних автомобілів. Тому керівництвом округу вже готуються звернення до працівників поліції для встановлення декількох «лежачих поліцейських»  та знаку для заборони проїзду вантажним автомобілям.

Як зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук, роботи із асфальтування доріг на території громади продовжуватимуться і надалі.