12 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 22 вересня

Дата: 20.09.2021 14:50

Фото без опису

Згідно із розпорядженням міського голови 12 позачергова сесія Калинівської міської ради 8 скликання відбудеться 22 вересня 2021 року о 10:00 в залі засідань міської ради.

Порядок денний:

1. Про внесення доповнень до Програми роботи з обдарованими дітьми  та молоддю Калинівської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.

2. Про внесення  доповнень до Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської територіальної громади на 2021 - 2025 роки.

3. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Калинівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

4. Про внесення доповнень до Програми запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха на території Калинівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5. Про зміну засновників закладів освіти Калинівської міської територіальної громади.

6. Про перейменування та затвердження в новій редакції статутів закладів освіти Калинівської міської територіальної громади.

7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та сорту Калинівської міської ради на тимчасову передачу підручників для 9 класу Подільському науково - технічному ліцею для обдарованих дітей.

8. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2021 рік.

9. Про відкриття інклюзивної групи та введення посади асистента вихователя в ЗОШ та  садочок с. Дружелюбівка.

10. Про надання дозволу комунальному підприємству «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради Вінницької області на передачу приміщення в оренду.

11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для влаштування на земельній ділянці місця тимчасового зберігання відходу до утилізації.

12. Про поновлення терміну дії договорів оренди землі.

13. Земельні питання.

14.  Різне.