Привітання Калинівського міського голови із Днем захисника України

Дата: 14.10.2021 08:00

Фото без опису

У величне свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва ми відзначаємо державне свято – День захисника України.

Це свято нескорених, бо попри всі випробування дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого поняття честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.
Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто нині захищає рідну Вітчизну та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Від усіх депутатів Калинівської міської ради, виконавчого комітету та від себе бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук