Привітання Калинівського міського голови із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2021 08:00

Дорогі ветерани й представники старшого покоління Калинівської громади. 1 жовтня ми відзначаємо День людей похилого віку та День ветерана.

Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Цей день — символ єдності й спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни та праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Тож прийміть щирі вітання і щиру вдячність за вашу невтомну працю, ратний і трудовий подвиг у роки Другої світової війни та  активну життєву позицію сьогодні, небайдужість до всіх громадських заходів. Бажаю вам здоров’я, добра і віри в краще майбутнє. Нехай у нашій калинівській родині ветеранам і людям похилого віку живеться комфортно, приємно, стабільно добре!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук