У Сальнику завершили будівництво дороги по вулиці Сонячній

Дата: 13.09.2021 14:26

У Сальнику завершили будівництво нової асфальтованої дороги по вулиці Сонячній.

-На цю дорогу мешканці нашого села очікували з нетерпінням, адже цей відрізок дороги об’єднує вулицю і тепер уся дорога, яка веде до центру села, асфальтована, - розповідає виконуюча обов’язки старости Сальницького старостинського округу Катерина Шишман. – Ще одна проблема була у тому, що раніше цей відрізок дороги був висипаний шлаком. Від нього у повітрі завжди була чорна, мов сажа, пилюка. Мешканці будинків не могли відкрити вікна, бо вся ця пилюка потрапляла у будинки. Тепер і цю проблему вирішено.

Мешканці вулиці Сонячна не лише найбільше тішилися з того, що на їх вулиці будують дорогу, а й самі зголосилися допомогти у будівництві –  готували обіди для працівників дорожніх служб.

-Дуже вдячна Калинівській міській раді, яка виділила кошти на будівництво дороги, а також нашим мешканцям вулиці, які склали графік і щодня харчували працівників бригади, - продовжує Катерина Шишман. - Люди щасливі, задоволені. Вчора маленькі дівчатка залишили взуття на узбіччі дороги, а самі босоніж бігали по асфальту. Так вони тішилися новій дорозі.