Привітання Калинівського міського голови із Днем фармацевтичного працівника України

Дата: 18.09.2021 09:15

Фото без опису

Шановні фармацевти Калинівщини, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Сьогодні ваша робота як ніколи важлива й значуща. Ви несете гуманну місію — допомагаєте людям зберегти й примножити здоров’я, а часом і рятуєте дорогоцінні життя. Це завдання завжди було благородним, але сьогодні воно особливо актуальне та надважливе. Нехай результати вашої щоденної професійної праці додають вам впевненості у власних силах та наснаги.

Щиро бажаю вам, шановні працівники фармації, міцного здоров’я, щастя і добра. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів Калинівської громади.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук