Привітання Калинівського міського голови із Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2021 08:00

Фото без опису

Традиційно у другу суботу вересня відзначають свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Отож, хочу привітати зі святом всіх спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя! Калинівщина багата спортивними талантами. Наші футболісти, баскетболісти, волейболісти, хокеїсти та юні грації відомі далеко за межами області та України. Вони зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю.

Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів, великого внеску спортивної громадськості, тренерів.

Бажаю всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук