Юні калинівські хокеїсти – чемпіони України з хокею на траві

Дата: 06.09.2021 13:49

Фото без опису

Команда «Авангард-1» дитячої юнацької спортивної школи «Авангард» здобула перемогу на чемпіонаті України з хокею на траві серед юнаків 2012-2013 років народження, який проходив у Чернівцях.

За словами тренера команди Віталія Бондарчука, за звання чемпіонів цьогоріч боролося дві команди з Калинівки - «Авангард-1», до складу якої увійшли юні хокеїсти 2012 року народження, та команда «Авангард-2», яку представляли спортсмени 2013 року народження.

За перемогу разом із калинівчанами боролися вісім команд з різних регіонів України – Вінниці, Чернівців, Сум, Бердичева, Житомирської області.

За підсумками змагань команда «Авангард – 1» виборола звання чемпіонів України та посіла перше місце. А команда «Авангард – 2» у заліковій турнірній таблиці посіла сьоме місце.