У Калинівській громаді привітали трьох ювілярів, яким виповнилося дев’яносто років

Дата: 01.09.2021 17:11

В перший день осені у Калинівській громаді привітали трьох ювілярів, яким виповнилося по дев’яносто років.

Дев’яностолітній ювілей святкувала 31 серпня жителька Хомутинець Марія Онисимівна Бондар. Понад п'ятдесят років Марія Онисимівна прожила у щасливому шлюбі зі своїм чоловіком. Разом виховали двох діток, мають четверо онуків. Все життя жінка важко працювала в місцевому колгоспі, з власного досвіду знає що таке непросте життя, але ніколи не втрачає віри у добро та завжди налаштована оптимістично.

Ще одна ювілярка Надія Іванівна Вдовиченко, якій 1 вересня також виповнилося дев’яносто років, проживає у Павлівці. На долю Надії Іванівни випало непросте життя. Ювілярка – інвалід-дитинства, має проблеми з мовленням та слухом, а нині майже прикута до ліжка.

Про свою берегиню роду дбають донька, троє онуків та семеро правнуків.

Дев’яностолітній ювілей святкує 1 вересня жителька Малих Кутищ Галина Дем'янівна Григор'єва. Ювілярка на все життя запам’ятала важкі роки голодомору, нелегку працю ланкової. Своїми спогадами ділиться із 3 своїми дітьми, 6 онуками та 4 правнуками. Бабуся має світлу пам'ять та у свої дев’яносто років дає лад своєму господарству.

За дорученням Калинівського міського голови очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючі обов'язки старостів Оксана Мудрик, Тетяна Зубко та Надія Христич привітали ювілярів та побажали міцного здоров’я та довгих років життя.