Представники міської ради привітали із 90-річчям жителя Радівки Віктора Панасовича Вовка

Дата: 28.08.2021 14:07

Фото без опису

28 серпня поважний ювілей – 90-річчя від дня народження святкує житель Радівки Віктор Панасович Вовк.

Щедра подільська зозуля накувала Віктору Панасовичу дев’яносто літ, але роки не лякають ювіляра. У дев’яносто років він сам проживає у будинку, обробляє чотири сотки городу та насолоджується життям.

-Потрібно працювати, вести активний спосіб життя, - ділиться секретами довголіття Віктор Панасович. – Я намагаюся постійно рухатися, щось робити.

А ще ювіляр щодня обливається холодною водою, а взимку обтирається снігом, робить зарядку.

Життя Віктора Панасовича не було легким. Працювати довелося ще з малечку, під час війни. Після війни батька забрали у концтабір, де він і помер, а Віктор Панасович став годувальником для матері та двох сестер. Працював у місцевому колгоспі, коровою, запряженою у плуг, орав поля, вирощував хліб. Родина важко пережила голод 1947 року.

-Нам сказали, що можна накопати пирію та їсти. Так і зробили. То ми ледве вижили після того пирію, - пригадує Віктор Панасович.

На ювілей до Віктора Панасовича приїхали діти та онуки. Приймав ювіляр вітання і від представників влади. За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська та виконуючий обов'язки старости Радівського старостинського округу Валерій Пачевський привітали Віктора Панасовича із ювілеєм, вручили подарунки від міської ради та побажали  міцного здоров'я.

Фото без опису