До Дня Незалежності України у Калинівці відбулись виставка робіт місцевих майстрів та святковий концерт

Дата: 25.08.2021 10:12

Фото без опису

Вироби з глини, лози, дідухи, вишиті картини, рушники та одяг, м’які іграшки, прикраси та елементи декору представили майстри Калинівської громади на центральній площі міста у День Незалежності України. Гості свята мали можливість не лише помилуватися творчістю земляків, а й за бажанням придбати їх на згадку про свято.

Великий інтерес викликала незвичайна локація – солом’яний бичок, запряжений у кінний віз на якому розмістилися велетенські ляльки – веселі дід та баба. Охочі влаштовували біля воза фотосесії, а діти з інтересом роздивлялися незвичайні ляльки.

На малечу очікували веселі атракціони та солодощі. Не забули організатори свята й про частування для дорослих. На площі працювала солдатська кухня й кожен охочий мав можливість пригоститися солдатською кашею та юшкою.

Зі святом калинівчан привітав заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов.

Продовженням святкового дійства став концерт за участь калинівських культармійців. Глядачі щирими оплесками дякували юним талантам та солістам і творчим колективам Калинівської громади.

Однак корективи у святкову програму вніс дощ, який припинив веселощі, які відбувалися на центральній площі міста.

Калинівська міська рада щиро дякує усім мешканцям громади, які долучилися до організації святкового дійства, присвяченого 30 річниці незалежності України та тим, хто прийшов на свято.