На центральній площі міста відбулися урочистості з нагоди 30 річниці незалежності України

Дата: 24.08.2021 16:48

Фото без опису

На кілька годин центральна площа міста Калинівки стала центром святкових подій - тут відбулися урочистості з нагоди тридцятої річниці незалежності України. Святкові урочистості розпочалися із підняття прапора України, а також прапорів Вінницької області, району, міста Калинівки та Євросоюзу.

Право підняти прапори цьогоріч отримали ровесники незалежності – Анатолій Пачевський, Сергій Наджвінський з сином Глібом, Юлія Коляденко з донькою Ангеліною, Марина Головатюк з донькою Маргаритою, Алла Крисюк та учні шкіл Калинівської громади – Софія Слабчук, Софія Куца, Олександр Левченко, Серафим Ватаманеску та Андрій Вовчук.

З 30 річницею незалежності України калинівчан та гостей міста привітали Калинівський міський голова Василь Поліщук, Герой України, керівник СТОВ «Промінь» с.Черепашинці Іван Боримський, депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук та голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук.

У День Незалежності України своє вісімнадцятиліття святкує калинівчанин студент Калинівського технологічного коледжу Гліб Краковський, якого із днем народження вітали не лише рідні, заступниця директора Калинівського технологічного коледжу Ольга Печевиста, а й вся громада.

Багатою на таланти та виступи маленьких артистів Калинівської громади та вже відомих колективів та артистів була і концертна програма. А на завершення свята у небо піднялися жовто-блакитні повітряні кульки.

О 16.00 свято продовжилося. Для гостей підготували багато цікавих розваг, мальовничі фотозони, дивовижні творчі роботи митців Калинівщини, святковий концерт та частування солдатською кашею та смачною юшкою.