Святковою ходою у Калинівці розпочалися урочистості з нагоди тридцятої річниці незалежності України

Дата: 24.08.2021 16:19

Фото без опису

Вже традиційно урочистості з нагоди Дня Незалежності розпочалися із вшанування пам’яті захисників України, які своїм життям здобули для всіх нас мирне життя, зберегли для нас цілісність та незалежність України.  Після покладання квітів до підніжжя пам’ятника та хвилини мовчання центральною площею міста пройшли святкові колони.

Святковим маршем пройшли творчі колективи Калинівської громади, педагогічні колективи та учні навчальних закладів, юні спортсмени та їх тренери, учасники АТО, війни в Афганістані, волонтери, медичних працівників калинівської лікарні.

З особливим трепетом у серці калинівчани зустрічали колони військових та військову техніку. Адже більшість з учасників військового параду знають справжню ціну незалежності України, а їх техніка вже неодноразово пройшла випробовування на Сході України, де вже сьомий рік триває війна з агресором.