У Калинівці відкрили оновлене відділення невідкладної екстреної медичної допомоги

Дата: 18.08.2021 11:59

Фото без опису

У рамках реалізації програми Президента «Велике будівництво» у Калинівці відкрили реконструйоване відділення невідкладної екстреної медичної допомоги, оснащене сучасними апаратом комп’ютерної томографії, ультразвукового дослідження та рентгенівською системою. Калинівська лікарня – одна із десяти опорних лікарень Вінницької області, де відбулися реконструкції і друга лікарня, в якій відкрили оновлене відділення.

Реконструкцію відділення розпочали у 2020 році. На реалізацію проєкту з державного бюджету використали 8,6 мільйонів гривень на ремонтні роботи та двадцять мільйонів гривень на закупівлю сучасного обладнання. Майже три мільйони гривень співфінансувала у будівництво та закупівлю інвентарю та обладнання Калинівська міська рада.

Оновлене відділення невідкладної екстреної допомоги займає 840 м2 площі. Тут облаштували заїзд для автомобілів швидкої допомоги, спеціальний бокс для хворих, які поступатимуть з ознаками інфекційних захворювань, протишокову палату, малу операційну, експрес-лабораторію, яка буде цілодобово проводити лабораторні обстеження, три палати для перебування хворих та зручні кабінети для медичного персоналу. Також у відділенні встановили сучасне медичне обладнання – комп’ютерний томограф, цифровий рентген апарат та апарат ультразвукової діагностики.

-Оновлене відділення невідкладної  екстреної медичної допомоги значно покращить якість медичних послуг, які надає наша лікарня, - зазначив під час відкриття відділення Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Адже не лише хворі з невідкладними станами зможуть пройти безплатне обстеження на сучасному обладнанні, а й решта пацієнтів, які потребують обстеження і матимуть направлення сімейного лікаря. Ми розуміли наскільки таке відділення потрібне нашій громаді, тому підтримали проєкт Президента України "Велике будівництво",  допомагали всім чим могли – виділили майже мільйон гривень на ремонтні роботи, допомагали робочою силою та закупили для відділення інвентар, меблі та інше обладнання.

На відкриття відділення невідкладної екстреної медичної допомоги до Калинівки завітали народна депутатка України Ірина Борзова, голова Вінницької обласної держадміністрації Сергій Борзов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук.

Медичні працівники Калинівської районної лікарні приступили до роботи у новому приміщенні. Тепер і мешканці Калинівської та Іванівської громад відчують переваги нового, оснащеного за усіма вимогами, відділення екстреної медичної допомоги.

Фото без опису